Popis
Technické parametry
O přívěsných motorech
CALON GLORIA se zavázala k designu zaměřenému na uživatele-, šetrnosti k životnímu prostředí, výkonu a spolehlivosti. Cílem je poskytovat-vhodná designová řešení, která se snadno a pohodlně používají.
Vlastnosti 4-taktního 6HP přívěsného motoru
- Karburátor je navržen se strukturou odolnou proti náklonu-, která lodi umožňuje udržovat plynulý systém přívodu paliva, i když je nakloněn mezi 40° a 45°.
- Karburátor je vybaven dvěma přívody paliva; jeden se připojuje k palivovému čerpadlu motoru, zatímco druhý se připojuje k vestavěné -palivové nádrži s automatickým čerpadlem pro usnadnění startování motoru.
- Převodovka používá spirálová kuželová kola pro zvýšení pevnosti, snížení hluku, vyšší převodový poměr a prodloužení životnosti.
- Udržuje normální provoz při -5 stupních , během rychlého zpomalování a při rychlé akceleraci při nulové rychlosti.
- Optimalizovaný design zahrnuje funkce proti-plevelu a{1}}navíjení rybářské sítě s chytrým konstrukčním designem.
- Mazací systém je vybaven měrkou a vizuálním okénkem měrky pro intuitivnější sledování.
- Má větší výtlak a poskytuje zvýšení výstupního výkonu o 3-5%.
- Mokrá jímka a systém nuceného mazání lépe chrání motor.
- Digitální systém zapalování CDI umožňuje snadné startování a rychlou odezvu na plyn, díky čemuž je ruční startování rychlé, agilní a spolehlivé.
Další výhody:
- Odvážný design s velkým madlem pro snadnější přenášení a obsluhu. Kromě vestavěné-palivové nádrže o objemu 1,1 l obsahuje přepínač pro připojení externí palivové nádrže a zástrčku, takže použití je jednoduché, rychlé a efektivní.
Společnost

Na základě principu dokonalosti jsme postupně uvedli na trh dvoutaktní přívěsné motory: 3hp/5hp/9,8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, 4taktní přívěsné motory:6hp/20hp/60hp EFI a elektrické přívěsné motory: 40hp. Pokud jde o technologické inovace, dosáhli jsme také pozoruhodných výsledků. K 24. červenci 2023 jsme získali 25 patentů, které pokrývají různé oblasti, jako jsou zařízení pro systém přívodu oleje pro přívěsný motor, zařízení pro testování stáčení a zařízení pro upevnění a utahování matic pod vodou. V reakci na problém virtuálních koňských značek na trhu jsme se vždy drželi principu skutečné koňské síly a získávali jsme od spotřebitelů postupnou chválu.
Skutečné záběry
Partnerství s charitativními organizacemi při poskytování záchranného vybavení.




2018 záchranný vrt na řece Huaihe
Montáž přívěsného motoru
Přívěsný motor by měl být namontován tak, aby byla loď dobře vyvážená. V opačném případě by se loď mohla obtížně řídit. U jednomotorových lodí- namontujte přívěsný motor na středovou linii (linii kýlu) lodi.

Montážní výška
Chcete-li svou loď provozovat s optimální účinností, musí být odolnost proti vodě (tažení) lodi a vnějšího-motoru lodi co nejmenší. Montážní výška přívěsného motoru značně ovlivňuje voděodolnost. Pokud je montážní výška příliš vysoká, dochází ke kavitaci a tím ke snížení pohonu; a pokud hroty vrtule přeruší vzduch, otáčky motoru se abnormálně zvýší a způsobí přehřátí motoru. Pokud je montážní výška příliš nízká, zvýší se voděodolnost a tím se sníží účinnost motoru. Namontujte přívěsný motor tak, aby antikavitační deska byla mezi dnem člunu a úrovní 25 mm (1 palec) pod ním.

Populární Tagy: 4takt 6hp přívěsný motor, Čína 4taktní 6hp přívěsný motor výrobci, dodavatelé, továrna
4taktní 6HP přívěsný motor
| MODEL | F6 |
| Typ | 4 zdvih |
| Výška příčníku | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Dimenze | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Suchá hmotnost | 27 kg (S) 28 kg (L) |
| Max. Rozsah otáček | 4500-5500 ot./min |
| Max. Převaha | 4,4 kW (6 HP) |
| Rozsah volnoběžných otáček | 1550±50 ot./min |
| Typ motoru | 1-cyl. |
| Přemístění | 139 ccm |
| Vývrt x zdvih | 62 x 46 mm |
| Časování zapalování | CDI |
| Systém řízení | Rukojeť oje |
| Startovací systém | Ruční start |
| Řazení převodovky | F-N-R |
| Převodový poměr | 2.08(27/13) |
| Oříznout a naklonit | Manuál |
| Kapacita palivové nádrže | Vnější 12L |
| Kapacita převodového oleje | 0.1 L |
| Vrtule | 7 1/2X8-BL |
Dvojice
4 Přívěsný motorový člunOdeslat dotaz










