3.5 Přívěsný motor
Lehký a přenosný
Nízká spotřeba paliva a hlučnost, přesto výkonný
Ideální pro malé rybářské čluny, nafukovací čluny a dřevěné čluny
Certifikováno Čínskou klasifikační společností (CCS)
Rotace o 360 stupňů s tlumicím designem pro snadné ovládání plynu
Doporučená délka gumového člunu: 2,9m
Popis
Technické parametry
O přívěsných motorech
Přívěsný motor 3/3,5 hp je lehký a kompaktní, takže je ideální pro malé čluny a nafukovací čluny. Díky spolehlivému výkonu a spotřebě paliva nabízí hladký provoz pro volnočasové aktivity a rybaření. Snadno se přepravuje a udržuje, je to perfektní volba pro milovníky rekreační plavby.

Poháněni naším závazkem k dokonalosti jsme uvedli na trh řadu přívěsných motorů, včetně dvoutaktních modelů: 3hp, 5hp, 9,8hp, 15hp, 20hp, 30hp a 40hp; 4taktní modely: 6hp, 20hp a 60hp EFI; a elektrické přívěsné motory: 40hp. Naše zaměření na technologické inovace vedlo k významným úspěchům, včetně akvizice 25 patentů k 24. červenci 2023, které pokrývají oblasti, jako jsou systémy zásobování olejem, zařízení pro testování stáčení a podvodní řešení upevnění ozubených matic. V reakci na obavy ze zavádějícího hodnocení výkonu na trhu se nadále věnujeme poskytování skutečného výkonu, který si od našich zákazníků získal pozitivní zpětnou vazbu.
Obal
1. K dispozici jako jedno nebo dvoudílné balení.
2. Každá jednotka je bezpečně zabalena v kartonové krabici s pěnovou ochranou uvnitř, aby byla zajištěna bezpečná přeprava.

Certifikáty

Tyto certifikace nejsou jen symboly,-jsou výsledkem přísného testování, přísné kontroly výroby a našeho trvalého závazku k dokonalosti. Ať už jste distributor, profesionální uživatel nebo rekreační jachtař, můžete se spolehnout, že CALON GLORIA dodá spolehlivé, certifikované přívěsné motory, které splňují požadavky jakéhokoli trhu.
Výstavy
Mezinárodní výstava lodí v Šanghaji 2021




Jako přední výrobce přívěsných motorů se Calon Gloria zavázala dodávat širokou škálu řešení lodního pohonu a spolehlivou poprodejní-podporu, aby uspokojila různorodé potřeby našich globálních zákazníků. Nabízíme jak elektrické, tak benzinové-závěsné motory, každý pečlivě navržený pro optimální výkon a úsporu paliva.
Každý rok se aktivně účastníme odborných veletrhů doma i v zahraničí a poskytujeme zákazníkům bezprostřední zkušenosti s kvalitou našich produktů a technickou odborností.
Stručná příručka pro 2taktní přívěsný motor
- Nainstalujte přívěsný motor s anti{0}}kavitační deskou 25 mm pod dnem lodi; ujistěte se, že kryt motoru pasuje na loď.
- Používejte bezolovnatý benzín, #92 nebo vyšší.
- Doporučený olej pro 2{1}}taktní motory: TC-W3.
- Doporučený převodový olej: GL-4 80W90.
- Směs paliva:
- Prvních 10 hodin: 25:1 (benzín : dvoutaktní olej)
- Po 10 hodinách: 50:1 (benzín: olej pro dvoutaktní motory)
- Převodový olej vyměňte po 10 hodinách, poté každých 50 hodin (pravidelně kontrolujte přítomnost vody).
Populární Tagy: 3.5 přívěsný motor, Čína 3.5 výrobci přívěsných motorů, dodavatelé, továrna
2TAKTNÍ ZÁVĚSNÝ BENZÍNOVÝ MOTOR 3HP
| MODEL | T3 |
| Typ | 2 zdvih |
| Výška příčníku | 441 mm (S) |
| Dimenze | 628*289*997 mm (S) |
| Suchá hmotnost | 17,4 kg |
| Max. Rozsah otáček | 4500-5500 ot./min |
| Max. Převaha | 2,2 kW |
| Rozsah volnoběžných otáček | 1200±50 ot./min |
| Typ motoru | 1-cyl. |
| Přemístění | 70 ccm |
| Vývrt x zdvih | 46,0 x 42,0 mm |
| Časování zapalování | CDI |
| Systém řízení | Rukojeť oje |
| Startovací systém | Manuální start |
| Řazení převodovky | F-N |
| Převodový poměr | 2.08 |
| Oříznout a naklonit | Manuál |
| Kapacita palivové nádrže | Vestavěný-1,4 l |
| Kapacita převodového oleje | 0.075 L |
| Poměr míchání | 50:1 |
| Vrtule | 7¼X6-BS palců |
Dvojice
2-taktní lodní motorOdeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










