Popis
Technické parametry
O OUTBOARDS
CALON GLORIA 2-taktní 40HP přívěsný motor s dlouhou hřídelí nabízí vysoký výkon pro řadu vodních skútrů, od rybářských člunů po křižníky. Tento motor o výkonu 40 HP, postavený s ohledem na kvalitu a spolehlivost, poskytuje silné zrychlení s dlouhou hřídelí pro větší hloubku vrtule, ideální pro drsné vody.
Tento 40HP přívěsný motor s pokročilou technologií, jako je CDI pro spolehlivé starty a hladký chod, a Precision Blend Oil Injection pro optimální míchání paliva a oleje maximalizuje účinnost a výkon. Ať už jste oddaný rybář nebo příležitostný jachtař, přívěsný motor CALON GLORIA 40HP poskytuje výkon, který potřebujete pro skvělé zážitky na vodě.
Náhradní díly

Představení společnosti
Společnost Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd. (známá jako CALON GLORIA), založená v roce 2016 v Huzhou s počáteční investicí pěti milionů dolarů, byla založena s pokročilým výrobním zařízením a kvalifikovaným týmem pro výzkum a vývoj.


Jak se obchod rozšiřoval, majitel CALON GLORIA investoval dalších osmnáct milionů dolarů do výstavby nového výrobního zařízení o velikosti 15 000 m2. V roce 2020 byla společnost reorganizována a přemístěna do Haining, Jiaxing.
Vedeni závazkem k dokonalosti jsme uvedli na trh řadu přívěsných motorů: 2taktní modely (3hp, 5hp, 9,8hp, 15hp, 20hp, 30hp a 40hp), 4taktní modely (6hp, 20hp, 60hp EFI) a elektrický přívěsný motor. Naše úsilí v oblasti technologických inovací přineslo také významné výsledky. K 24. červenci 2023 jsme získali 25 patentů, které pokrývají oblasti, jako jsou systémy dodávky oleje pro přívěsné motory, zařízení pro testování stáčení a podvodní systémy upevnění ozubených matic. V reakci na problémy s označováním virtuálních koňských sil na trhu jsme důsledně dodržovali zásadu skutečné koňské síly a získávali jsme od spotřebitelů stále větší chválu.


Od svého založení se aktivně zapojujeme do veřejně prospěšných aktivit a přebíráme iniciativu k naplňování naší společenské odpovědnosti. V průběhu let jsme spolupracovali s různými organizacemi pro veřejné blaho, včetně Shuguang Rescue, Blue Sky Rescue, Čínské dobrovolnické asociace Červeného kříže, Min'an Rescue a Renze Rescue.
Fotky zákazníků





Recenze

Stručná příručka pro 2taktní přívěsný motor
- Nainstalujte přívěsný motor s anti{0}}kavitační deskou 25 mm pod dnem lodi; ujistěte se, že kryt motoru pasuje na loď.
- Používejte bezolovnatý benzín, #92 nebo vyšší.
- Doporučený olej pro 2{1}}taktní motory: TC-W3.
- Doporučený převodový olej: GL-4 80W90.
- Směs paliva:
- Prvních 10 hodin: 25:1 (benzín : dvoutaktní olej)
- Po 10 hodinách: 50:1 (benzín: olej pro dvoutaktní motory)
- Převodový olej vyměňte po 10 hodinách, poté každých 50 hodin (pravidelně kontrolujte přítomnost vody).
Populární Tagy: 40 hp přívěsný motor, Čína 40 hp přívěsný motor výrobci, dodavatelé, továrna
2TAKT ZÁVĚSNÝ MOTOR 40HP
VOLITELNÉ MODELY:
T40BS --- Ovládání oje; Ruční start; Krátký hřídel
T40BL--- Ovládání oje; Ruční start; Dlouhá hřídel
T40BWS--- Ovládání oje; elektrický startér; Krátký hřídel
T40BWL--- Ovládání oje; elektrický startér; Dlouhá hřídel
T40 FWS--- Dálkové ovládání; elektrický startér; Krátký hřídel
T40 FWL--- Dálkové ovládání; elektrický startér; Dlouhá hřídel
T40 FWTS--- Dálkové ovládání; elektrický startér; Elektrický náklon; Krátký hřídel
T40 FWTL--- Dálkové ovládání; elektrický startér; Elektrický náklon; Dlouhá hřídel
| Model | T40 |
| Výška příčníku | S: 424 mm, délka: 550 mm |
| Suchá hmotnost | 76 -78 kg |
| Max. Rozsah otáček | 4500-5500 ot./min |
| Max. přesila | 29,4 kW (40 HP) |
| Rozsah volnoběžných otáček | 1100±50 ot./min |
| Typ motoru | 2-cyl. |
| Přemístění | 703 ccm |
| Vrtání X zdvih | 80,0 × 70,0 mm |
| Časování zapalování | CDI |
| Systém řízení | Ovládání kormidla a dálkové ovládání |
| Startovací systém | Ruční start a elektrický start |
| Řazení převodového stupně | F-N-R |
| Převodový poměr | 2 |
| Oříznout a naklonit | Manuální naklápění a elektrické naklápění |
| Kapacita palivové nádrže | 24L |
| Kapacita převodového oleje | 0.43 L |
| Mazací systém | 50:1 (topný olej) |
| Vrtule | 11 1/8*13 palců |
Dvojice
Přívěsný motor 30hpDalší
Nejlehčí přívěsný motorOdeslat dotaz












